Rozpoczęcie inwestycji

W czerwcu bieżącego roku rozpoczęliśmy budowę 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej...

Czytaj więcej...

Ograniczenie wizyt w biurze Spółki

W związku z pandemią koronawirusa "DOMY" Sp. z o.o. prosi o ograniczenie wizyt w biurze Spółki oraz informuje, że odczyt i rozliczenie wodomierzy zaplanowane na koniec I kwartału nie odbędzie się.

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą mailową lub telefoniczną:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 85 715 53 73

Zebrania wspólnot mieszkaniowych nie odbędą się.

„DOMY” Sp. z o.o. w Łapach informuje, że w związku z wprowadzeniem „stanu zagrożenia epidemicznego” na terenie całego kraju zaplanowane na marzec 2020 r. zebrania Wspólnot Mieszkaniowych nie odbędą się. Stosowne uchwały będą przyjmowane w drodze indywidualnego zbierania głosów. O treści uchwał zostaniecie Państwo powiadomieni pisemnie. Zainteresowanych prosimy wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu przesłania materiałów przygotowanych na zebranie.

Głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego

"DOMY" Sp. z o.o. informuje, że z inicjatywy części mieszkańców osiedla "Mała" w Łapach został złożony wniosek do Budżetu Obywatelskiego Gminy Łapy na rok 2020 dotyczący budowy chodnika ze ścieżka rowerową łączący ul. Małą z nowo wybudowaną ulica Nilskiego - Łapińskiego (zadanie nr 18). W imieniu mieszkańców prosimy o głosy. Szczegóły na stronie miasta i gminy Łapy